Referencie

Tréningy

Výborné spracovanie workshopu

Napriek relatívne dlhšiemu trvaniu (cca dve hodiny), ako sme na klube zvyknutí, čas ubehol strašne rýchlo. Veľmi pozitívne hodnotím aktívne zapojenie všetkých účastníkov, kedy sme sa všetci vlastne učili navzájom z vlastných skúseností a okamžite sme mohli prepojiť poskytnuté informácie s vlastnými skúsenosťami/zážitkami – čím sme si, predpokladám, lepšie zapamätali jednotlivé typy. Pozitívne hodnotím aj schopnosť Simony naozaj duchaprítomne reagovať aj na niekedy zákernejšie otázky

Juraj Červienka

Generálny štátny radca na Ministerstve obrany SR

Všetci účastníci boli nadšení

Všetci účastníci boli workshopom nadšení, preto sme so Simonou pripravili aj ďalšie dva workshopy o empatii a o spätnej väzbe. Osobne na Simone veľmi pozitívne hodnotím jej profesionalitu, svedomitú prípravu workshopov aj materiálov, komunikáciu pred, počas aj po workshope. Pri vedení workshopov oceňujem jej odbornosť, priateľskosť, prezentačné zručnosti, rozmanitosť použitých metód a techník neformálneho vzdelávania, empatický prístup a snahu neustále na sebe pracovať.

Janka Daďová

Koordinátor programu, Živica

Konzultácie

Oplatí sa zveriť do rúk odborníka

Simona mi pomohla prekopať celú štruktúru workshopu, naučila ma, ako ho spraviť zaujímavejší a interaktívnejší. Aj vďaka nej ma vedenie workshopov a prednášok baví čím ďalej viac. Odborníkovi ako je Simona sa oplatí zveriť do rúk, ušetria vám veľa času, námahy a poskytnú jedinečný pohľad, na ktorý by ste sami sotva prišli.

Marcela Špalková

Štýl Mejker

Koučing

Trpezlivý a ľudský prístup

Pred koučingom so Simonou som nemala žiadne špeciálne očakávania, nakoľko som o koučingu vedela len málo a netušila som, čo všetko mi prinesie. Hneď po prvom sedení som si uvedomila, že všetky odpovede a riešenia na situácie, ktoré rozoberáme, si nesiem v sebe, treba to iba dostať von, s čím mi Simona nesmierne pomáha. Vďaka sedeniam s ňou som identifikovala kľúčové stránky (nielen) v pracovnej oblasti, na ktorých chcem pracovať. Jej profesionálny, ale zároveň trpezlivý a veľmi ľudský prístup zabezpečil, že od prvej chvíle som vedela byť úplne otvorená a každým sedením na sebe pozorujem zmeny, ktoré však nevnímam iba ja, ale aj moje (hlavne pracovné) okolie.

Janka_Kostovcakova_foto

Janka Kostovčáková

Events & Office Manager, Nexteria