O mne

Simona Socratousova

Život je z 10% o tom, čo sa nám stane a 90% o tom, ako na to zareagujeme.

Ako pracujem

Pri tréningoch a koučingu sa zameriavam hlavne na prácu so silnými stránkami, talentami a vnútornými zdrojmi. Verím, že každý máme všetko, čo potrebujeme už dávno v sebe, len to potrebujeme v sebe nájsť a vedome s tým pracovať. Niekedy nám pri tom vie pomôcť sprievodca, ktorý nás nežne nakopne, či niekedy láskyplne pritlačí v tej správnej chvíli, aby sme svoje ciele dotiahli do konca.

Keď takéhoto sprievodcu robím ja, vystihuje ma radosť z práce, ktorú robím a orientácia na cieľ. Tieto dve ingrediencie sú zárukou kvalitnej práce a prínosu pre klienta.

Odkiaľ čerpám

Pri práci s rôznorodými skupinami i individualitami zúročujem svoje skúsenosti, ktoré čerpám od roku 2011 z oblasti ľudských zdrojov. Odvtedy staviam na svojich profesionálnych skúsenostiach z oblasti výberov a náboru ľudí, assessment a development centier a rozvoja ľudí prostredníctvom školení, workshopov a teambuildingov. Počas mojej kariérnej cesty som mala možnosť pracovať v rôznych firemných kultúrach a komunikovať s ľuďmi na všetkých úrovniach vo firmách rôznej veľkosti (od 5, 20, 350, 350 a 1000 zamestnancov).

Tieto skúsenosti spolu s odbornými výcvikmi, ktoré som absolvovala a mojou vášňou pre osobnostný rozvoj, vytvárajú základňu, na ktorej staviam ako tréner a HR profesionál pri spolupráci s klientmi rôznych veľkostí a odvetví.

Tréningy vediem interaktívnym a zábavným spôsobom na základe zážitkového učenia, diskusií, zdieľania osvedčených postupov medzi jednotlivcami, ako aj vypracovania konkrétnych akčných plánov. Počas školení podporujem atmosféru dôvery, otvorenosti a kreativity, ktoré podporujú učenie sa a prenos poznatkov do praxe.

Ako tréner, hodnotiteľ a konzultant som sa zúčastnila na projektoch pre firmy:

Accenture, GEODIS Calberson Slovensko s. r. o., Continental Automotive Systems Slovensko, IKEA Industry, Slovenské Cukrovary, Slovenské elektrárne, Visibility, Toyota Material Handling, Secop, Slovak Telekom, Jolly Joker, Lyreco CE SE, Plastic Omnium, Zepellin, Velux, Tatra Banka, c2i …

Odborné vzdelanie

2018 Facet 5, psychodiagnostický nástroj pre výber a rozvoj jednotlivcov
2017 Kouč 104
, Akreditovaný výcvik v result oriented koučingu, Power coaching
2017 Lektor – odborné akreditované školenie, ALKP
2016 How to use coaching to support employability – New Perspective on Employability, PlayitBig
2016 Training for trainers: Special Effects – Simplicity, Depth and Nature-Based Methods in Youth Work and Training, PlayitBig
2015 Výcvik zážitkového inštruktora akreditovaný ministerstvom š kolstva, MO Plusko
2014 Výcvik interného lektora, ADDA Consultants
2014 Výcvik v metóde virtuálneho assessment centra e-Simulator, ADDA Consultants
2014 Manažér ako mentor a kouč, ADDA Consultants
2014 7 Návykov Skutočne Efektívnych Ľudí, FranklinCovey

Ďalšie doplnkové vzdelanie
Nexteria (predtým Manageria) Leadership Program– intenzívny 3-ročný vzdelávací program zameraný na rozvoj líderských zručností podľa aktuálnych potrieb praxe: Absolvovanie kurzov – 7 habits, komunikácia, prezentačné zručnosti, práca v tíme, facilitácia, negociácia a iné

MIMO PRÁCE

Už od malička ma zaujímali ľudia a psychológia a to mi vydržalo až do dnes. Popri práci čítam veľa zaujímavej literatúry v oblasti osobnostného rozvoja. Podporujem rozvoj mladých ľudí v neziskových organizáciách ako sú Nexteria a Plusko.

Máte záujem o spoluprácu?

Vyplňte krátky formulár a rada Vás budem kontaktovať.